Entdecke die Welt von Alete!

NÁŠ VÝROBNÍ PROCES


Důvěra je namístě, ale kontrola je pro Vaše dítě tou lepší volbou.

Znovu a znovu dokazujeme, že dovedeme vybrat ty správné farmáře. Jsou vybíráni dle přísných požadavků předtím, než s nimi začneme úzce spolupracovat. Takto jsou garantovány nejvyšší požadavky na kvalitu.

Již před výsevem dbáme u všech nových pěstitelských oblastí na to, aby byly vhodné pro pěstování plodin pro kojeneckou výživy prémiové kvality. Všechna pole jsou kromě toho kontrolovány různými druhy analýz, jako například kontrolou hladiny pH.

 

Co je pro nás také důležité:


Příroda! Také proto většina surovin používaných pro výrobu Alete výrobků pochází z BIO zemědělství a mají označení BIO výrobku. V souladu s tím je pro nás stejně důležitý přirozený a vhodný chov zvířat. Z tohoto důvodu dohlížíme na zdraví zvířat díky našim smluvním veterinářům. A jelikož většina zvířat pochází z BIO farem, nejsou používány žádné nežádoucí látky ani masokostní moučka. Kompletní dokumentace a kontrola původu zvířat jsou samozřejmostí (v souladu s legislativou) a zárukami toho, že se do našich výrobků dostane pouze prvotřídní maso a kvalitní mléko.


Jak jste si nejspíše všimli, naše výrobky pocházejí z kvalitních vstupů. A víte co? Chtěli bychom tento dojem ještě posílit! Protože každý krůček od nákupu surovin až po finální výrobu je pečlivě kontrolován.
Rovněž šetrné zpracování hraje velmi důležitou roli. Proto, když je tady ta možnost, používáme místní výrobky. Krátké vzdálenosti zaručují čerstvost a jsou ekologicky přívětivější.

Z čisté přírody k čisté práci: Extrémní čistota a péče ve výrobě jsou zajištěny v uzavřeném výrobním systému – od kontroly a schválení příjmu surovin až po dokončení zabaleného výrobku. Kontroly probíhají v každém kroku, abychom zajistili jedinečnou kvalitu.

Dáme Vašemu dítěti vše! Rozhodli jsme se proto využívat extrémně šetrné parní zpracování, které zachovává důležité živiny.

Navíc je naše pyré velmi jemné, aby ho byl citlivý organismus dítěte schopný dobře zpracovat a využít všechny živiny. Mimoto naše výrobní zařízení umožňuje zpracovat pyré jemnější, než by ho bylo možné zpracovat za pomoci běžného kuchyňského robotu.