Objevte svět Alete

Potřebujete poradit?

Zde máte možnost k odeslání Vašich podnětů a stížností.

Tato služba není velmi často využívána, ale považujeme ji za velmi důležitou. Zvláště u dětských příkrmů, u kterých je vysoká kvalita důležitým faktorem, Vám chceme poskytnout jistotu.

V případě, že by na některém z našich výrobků nemělo být vše v pořádku, okamžitě nás prosím kontaktujte.

 

Prosíme, mějte u sebe výrobek, u kterého jste vadu nalezli. Důležitými informace jsou pro nás číslo šarže a datum minimální trvanlivosti na balení.

 

Číslo šarže je číslo, které je vytištěno na balení společně s datem minimální trvanlivostí – nikoliv číslo pod čárkovým kódem.

Co pro Vás můžeme udělat?

Důležité upozornění

Kojení je to nejlepší pro Vaše dítě. Poskytuje ideální vyváženou stravu a ochranu proti infekcím, stejně tak jako alergiemi. Firma Alete je přesvědčena o výhodách kojení a naprosto souhlasí s doporučeními WHO (Světové zdravotnické organizace). Kojení započaté bezprostředně po narození a jeho pravidlenost podporují a usnadňují kojení. Navíc vyvážená strava během těhotenství a po porodu je velmi důležitá. Rozhodnutí nekojit nebo zavést částečné krmení z lahve mohou mít negativní vliv na tvorbu mateřského mléka. Jakmile se totiž zásoba mateřského mléka sníží, je obtížné ji obnovit. Proto se poraďte se svým dětským lékařem, pokud chcete používat kojenecká mléka.