Objevte svět Alete

Naše kvalitativní standardy

Vyvážená a různorodá strava je základem zdravého vývoje. A proto jsou naši malí objevitelé tak spokojení, roztomilí a plní energie.

 

Všichni chceme to stejné: to nejlepší pro Vaše malé objevitele. Od toho jsou standardy zajišťující nejvyšší kvalitu našich výrobků. Tyto požadavky mohou být splněny pouze, pokud kvalita hraje hlavní roli v každém výrobním kroku.

Právě proto začíná naše kontrola jakosti velmi brzy: už při výběru polí určených pro pěstování jednotlivých plodin dbáme na to, aby pole byla prostá nežádoucích látek (např. i pokud se jedná o bývalé pastviny) a nekončí, dokud není výrobek finální. Jen takto dokážeme garantovat takové základní suroviny, které splňují nejvyšší kvalitativní standardy a následně které mohou být použity pro naše produkty.

I přesto jsou suroviny testovány i dále. Při převzetí od dodavatelů klademe velký důraz na to, aby byly bez jakékoliv nežádoucích látek a aby splňovaly všechny standardy. Příkladem může být maso, u kterého kontrolujeme obsah tuku nebo také chuť. U ovoce testujeme stupeň zralosti. Také bereme ohled na vnější vzhled, například zda je zboží správně zabalené a zda chlazené zboží má správnou teplotu a další kritéria přesahujíce legislativní požadavky.

Samozřejmě i při výrobě probíhá spousta kontrol: Dáváme pozor na chuť a vůni produktů nebo také na jejich konzistenci. Následně rovněž testujeme, zda jsou sklenice správně uzavřeny a jsou vzduchotěsné.

Důležité upozornění

Kojení je to nejlepší pro Vaše dítě. Poskytuje ideální vyváženou stravu a ochranu proti infekcím, stejně tak jako alergiemi. Firma Alete je přesvědčena o výhodách kojení a naprosto souhlasí s doporučeními WHO (Světové zdravotnické organizace). Kojení započaté bezprostředně po narození a jeho pravidlenost podporují a usnadňují kojení. Navíc vyvážená strava během těhotenství a po porodu je velmi důležitá. Rozhodnutí nekojit nebo zavést částečné krmení z lahve mohou mít negativní vliv na tvorbu mateřského mléka. Jakmile se totiž zásoba mateřského mléka sníží, je obtížné ji obnovit. Proto se poraďte se svým dětským lékařem, pokud chcete používat kojenecká mléka.