Objevte svět Alete

Autorská tiráž

Alete GmbH

Siemensstrasse 21

D-61352 Bad Homburg v.d.H.

Jednatel: Peter Hüttmann, Helmut Hoerz

T.: 0800 112520

E-mail: info@alete.de

Internet: www.alete.de

Místo podnikání a rejstříkový soud Bad Homburg v.d.H. / HRB 13088 Ust-IdNr. gem. § 27a UStG: DE 815 531 056

Jste vítáni se na nás obrátit. Využijte našeho kontaktního formuláře, aby se Vaše žádost dostala přímo odpovědné osobě.

Webový design:

Edelman Digital

Grünberger Straße 44a

D-10245 Berlin

www.edelman.de

1. Zodpovědnost společnosti Alete

Obsah této webové stránky je vytvořen s největší možnou pečlivostí a přesností. Poskytovatel však neručí za správnost, úplnost a aktuálnost poskytovaného obsahu. Použití obsahu těchto webových stránek se děje na vlastní riziko.

2. Externí odkazy

Tato webová stránka obsahuje odkazy na webové stránky třetích stran. Za tyto webové stránky jsou odpovědni příslušní vlastníci. Poskytovatel přezkoumal externí obsah pro prvotní nastavení odkazů. V tomto okamžiku nebyla zjištěna žádná zákonná porušení. Poskytovatel nemá žádný vliv na aktuální a budoucí návrhy a obsah odkazovaných stránek. Uvádění odkazů nezahrnuje vlastnictví nebo osvojení externího obsahu. Pravidelná kontrola externích odkazů bez konkrétního indikátoru zákonného porušení by byla náročná a neefektivní. Získávání informace jakéhokoli zákonného porušení však povede k okamžitému vymazání odkazu.

3. Autorská práva

Obsah zveřejněný na těchto stránkách podléhá autorskému právu. Každé použití, které není povoleno z pohledu autorského práva, vyžaduje písemný souhlas poskytovatele nebo majitele předem. To platí zejména pro kopírování, editování, překlady, ukládání, zpracování nebo reprodukci obsahu databází nebo jiných elektronických médiích a systémů. K obsahu a právům třetích stran musí být přistupováno stejně tak. Nedovolené kopírování a předávání jednotlivého obsahu nebo kompletních stran není povoleno a je trestné. Kopírování nebo ukládání je povoleno jen pro osobní potřebu, a nikoli pro komerční využití. Prezentace těchto webových stránek jinými tvůrci je povoleno jen s písemným souhlasem.

Důležité upozornění

Kojení je to nejlepší pro Vaše dítě. Poskytuje ideální vyváženou stravu a ochranu proti infekcím, stejně tak jako alergiemi. Firma Alete je přesvědčena o výhodách kojení a naprosto souhlasí s doporučeními WHO (Světové zdravotnické organizace). Kojení započaté bezprostředně po narození a jeho pravidlenost podporují a usnadňují kojení. Navíc vyvážená strava během těhotenství a po porodu je velmi důležitá. Rozhodnutí nekojit nebo zavést částečné krmení z lahve mohou mít negativní vliv na tvorbu mateřského mléka. Jakmile se totiž zásoba mateřského mléka sníží, je obtížné ji obnovit. Proto se poraďte se svým dětským lékařem, pokud chcete používat kojenecká mléka.